Přijímáme nové pacienty775 648 125

Endodontické ošetření

Pokud kazivý proces v zubu dosáhl až do zubní dřeně (nervu zubu) a zub je zanícen, snažíme se vždy přednostně o jeho záchranu a ošetření s jeho dlouhodobou perspektivou. Nabízíme Vám moderní endodontické ošetření kořenových kanálků pod operačním mikroskopem s následnou rekonstrukcí tvaru, barvy a funkce postiženého zubu.Reedodontické ošetření

Někdy již dříve plněné zuby staršími postupy či materiály stále zlobí. To se může projevit citlivostí až bolestivostí zubu na skus, dotek, nálezem na RTG snímku či dokonce píštělí a otokem měkkých tkání v okolí zubu. V tomto případě nabízíme reendodontické ošetření, tedy nové vyčištění a vydesinfikování kořenového systému zubu a jeho opětovné zaplnění. Vše pod kontrolou operačního mikroskopu Zeiss. Vyčištěný a zaplněný zub se po té zklidní, nález pod ním zhojí, a daný zub tak funguje plnohodnotně dále, nepřicházíte o něj.
Tato disciplína stomatologie se velmi rychle vyvíjí, kontinuálně se v tomto oboru speciálně vzděláváme a pořizujeme nové moderní přístroje.
Ošetření kořenových kanálků Vás nebude v našem centru bolet a léčbu kořenových kanálků se budeme snažit provézt efektivně v 1-2 návštěvách.