Přijímáme nové pacienty775 648 125

Bělení zubů Praha

Bělení zubů Praha - domácí bělení zubů Opalescence

Krásné a bílé zuby jsou dnes velice žádané. Díky efektivním metodám bělení zubů je dnes i pro Vás možné dosáhnout ideálu krásy.
Bělení zubů je naprosto bezpečné, nijak nepoškozuje zuby a výsledkem je prosvětlení Vašich zubů o několik odstínů během několika dnů. V našem centru poskytujeme takzvané profesionální domácí bělení zubů-home bleaching Opalescence i ordinační bělení zubů. Používáme u nás přípravky americké firmy Ultradent - Opalescence.Jak to funguje ?

Domácí bělení zubů

Při první návštěvě Vám vezmeme otisky Vašich zubů a v laboratoři podle nich odlijí přesné sádrové modely. Na nich pak vytlačí fóliové chrániče, které dále upraví, zarovnají, zaleští.
Při druhé návštěvě od nás dostanete tyto chrániče spolu se setem - kabelkou Opalescence. Ta mimo jiné obsahuje 8 stříkaček gelu s účinnou látkou karbamidperoxidem a to v koncentraci 10-16%.
Po naší instruktáži pak doma aplikujete naplněné chrániče tímto gelem na Vaše zuby na 2-4 hodiny denně. Zuby se vybělují každou aplikací, celková délka bělení se pohybuje mezi 10-21dny.
Bělící proces probíhá na základě schopnosti karbamid peroxidu a peroxidu vodíku volně projít sklovinou a dentinem. Radikály kyslíku migrují sklovinným spektrem a rozkládají koloranty způsobující zabarvení zubů.

Ordinační bělení zubů Phillips Zoom Praha

Na vyčištěné zuby Vám aplikujeme ochranu dásně a po té peroxidový gel, který je aktivovaný plazmovou lampou Phillips Zoom, zhruba na 60-90min. Výsledek je okamžitý. Vaše zuby se prosvětlí o několik odstínů. Novou světlou barvu je dobré následně zafixovat pokračujícím domácím bělením. Obě metody se tak s výhodou mohou kombinovat. Pro toho, kdo pospíchá, je toto řešení výborné.

Mrtvé tmavé zuby- bělení

Mrtvé tmavé zuby je také možné efektivně vybělit. Po odvrtání starých výplní v zubu, které ho zabarvily, je možné takovýto zub vnitřně vybělit a posléze rekonstruovat výplní, fazetou či korunkou.