Přijímáme nové pacienty775 648 125

Zubní náhrady

Inlay, onlay, overlay- toto řešení, označované také jako celokeramické výplně, umožní plně esteticky a funkčně nahradit ztracené části zubu-hrbolku až po defekty celé horní plochy korunky zubu. Pro toto ošetření upřednostňujeme celokeramický systém E.max press, který je schopný nahradit přesnou chybějící část zubu v původní barvě. Toto ošetření je velmi stabilní, dlouhodobě pěkné, nepodléhá časovým změnám barvy a tvaru. Celokeramická výplň je speciálně adhesivně přilepena k zubu a tento spoj je dlouhodobě velmi stabilní.

Fasety, veneers, lumineers- jde velmi šetrné a estetické ošetření předních zubů celokeramickými pracemi. Fazetami jsme schopni korigovat tvar, velikost a barvu zubů, zakrýt ošklivé výplně a zabarvené zuby. Zuby jsou jen šetrně připraveny z přední strany a celokeramické fazety-plátky keramiky se pak na ně speciálně adhesivně lepí.

Korunka- korunkami rekonstruujeme celou horní část zubu, toto ošetření je vhodné především na mrtvé-endodonticky ošetřené zuby, chrání je tak před možným prasknutím. Nabízíme celou škálu materiálů korunek od dnes nejlepších celokeramických systémů E.max press, E.max zirc cad přes metalokeramické, fazetované či kovové.

Můstek- dokáže nahradit ztracený zub, přemostit tak mezeru po chybějícím zubu. Toto ošetření dnes nabízíme, pokud není možné nahradit zub implantátem. Pro zhotovení můstku se bohužel musí obrousit a dát pod korunky vždy dva sousedící zuby s mezerou. Můstek ale i dnes má své indikace. Jsme schopni zhotovit dnes nejlepší a nejestetičtější celokeramický můstek, metalokeramický či fazetovaný.

Snímatelné náhrady- řeší větší defekty ztracených zubů až po celkové náhrady bezzubých čelistí. Snažíme se vždy o moderní funkční a estetické řešení, upřednostňujeme bezsponové náhrady. Držení náhrad na čelistech se dá také zlepšit za pomoci zubních implantátů, které náhrady stabilizují v ústech.Zubní náhrady a implantáty

Pokud je to možné a finanční situace pacienta to umožní, snažíme se dnes ztracené zuby přednostně nahrazovat náhradami nesenými implantáty. Zubní náhrady jsou fixovány na implantátech a jsou pro pacienty nejvíce přirozenou náhradou ztracených zubů. Vracejí pacienta plně do života, s komfortem, na který byl zvyklý.

Korunka a můstek na implantátu- stejně jako na zubech jde dnes zhotovit korunka či můstek s využitím náhradních kořenů-zubních implantátů. Tyto náhrady se většinou šroubují do implantátů, což umožňuje jejich dobrou hygienu a snadnou možnost jejich ev. kontroly, opravy.

Kompletní pevná náhrada všech zubů na implantátech- dnes je možné rekonstruovat kompletně celé bezzubé čelisti pevným řešením na implantátech. Do čelisti se zavede 4-6 implantátů a po zhojení se na ně šroubuje klasický můstek či Branemarkův můstek, který esteticky nahradí i ztracené části alveolu a dásní.

Hybridní snímatelné náhrady na implantátech- jsou to snímatelné náhrady, jejichž držení v puse je podpořeno dvěma až čtyřmi implantáty. Náhrady jsou vyndavací, ale výborně drží zásuvkami k implantátům.