Přijímáme nové pacienty775 648 125

Náš tým

MUDr. Jakub Smrček

MUDr. Jakub Smrček

Vedoucí lékař

MUDr. Jakub Smrček promoval na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v červnu 2002 a poté nastoupil do soukromé praxe na Vinohradech. Zde získával první praktické zkušenosti, a dále se vzdělával na četných přednáškách a praktických kurzech, jak našich tak zahraničních odborníků v oboru. Průběžné kontinuální vzdělávání zůstalo i nadále samozřejmostí.

Další pracovní zkušeností byla praxe v soukromém zubním centru na Ortenově náměstí.
Pracovním zlomem v roce 2005 bylo založení svého soukromého zubního centra v Praze 1 a následné přestěhování a rozšíření na Prahu 9. Dr. Smrček tak založil v roce 2018 plnohodnotné Zubní centrum MUDr. Jakuba Smrčka se čtyřmi ordinacemi, recepcí, CBCT a veškerým zázemím.
Ve své soukromé praxi MUDr. Jakub Smrček nabízí svým pacientům komplexní péči na vysoké profesionální úrovni, lidský přístup a bezbolestné ošetření.

Za nejdůležitější disciplíny svého oboru považuje dentální hygienu a prevenci. Specializuje se zejména v estetice, protetické stomatologii a implantologii.

Od roku 2015 plně pracuje pod mikroskopem.

MUDr. Jakub Smrček spolupracuje s Orbit klubem, kde odpovídá na dotazy pacientů, dále přispívá svými články do různých časopisů a internetových magazínů.

Je členem odborné skupiny lékařů pracujících s mikroskopem- Promikro a členem Implantologického klubu ČR.

Ve svém volném čase se rád věnuje své rodině, psovi a relaxuje sportem - lyže, brusle, kolo.
MDDr. Patrik Žoldoš

MDDr. Patrik Žoldoš

lékař

MDDr. Patrik Žoldoš absolvoval Lěkařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci. Během studia stážoval v zahraničí a absolvoval řadu kurzů v oboru. Jeho zaměřením je záchovná stomatologie a i nadále se vzdělává v oboru na řadě kongresech a školeních. Pochází z Vysokých Tater a proto velmi rád tráví čas v přírodě na výletech. Kromě turistiky se věnuje běhu a cyklistice.

MDDr. Jana Vlková

MDDr. Jana Vlková

Lékař

Paní doktorka MDDr. Jana Vlková vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Plzni. Zaměřuje se hlavně na záchovnou stomatologii a pedostomatologii, ošetření dětského pacienta. Díky zkušenostem se svými malými dětmi se s velmi citlivým přístupem postará také o zoubky vašich dětí. Pravidelně se vzdělává v oboru na různých kurzech a stážuje u našeho vedoucího lékaře.
Ve volném čase se věnuje rodině a pejskovi, má ráda cyklistiku a jízdu na koni.

MUDr. Eva Dandová

MUDr. Eva Dandová

Lékař

Paní doktorku Dandovou v našem týmu nepotkáváte poprvé, pracovala zde v letech 2013-2015 a nyní má vlastní praxi. S námi spolupracuje při ošetření malých i velkých pacientů v ANALGOSEDACI - uspání pacienta. Studium na 1. Lékařské Fakultu Univerzity Karlovy dokončila v roce 2009 a získala profesní osvědčení od Stomatologické komory - Praktický zubní lékař.
Ve svém volném čase se věnuje rodině, ráda cvičí jógu, miluje běh a sport obecně.

MUDr. Roman Borovec

MUDr. Roman Borovec

Anesteziolog

MUDr. Roman Borovec promoval na lékařské fakultě University Karlovy v Hradci Králové v roce 1995. Po studiu nastoupil jako anesteziolog do Pardubické nemocnice, kde na částečný úvazek stále pracuje.
Od roku 2008 se věnuje provádění hlubokých sedací a analgosedací při stomatochrurgických výkonech.
Ve svém volném čase se věnuje cestování, jiu-jitsu, rekreačnímu běhu, amatérské archeologii

Bc. Michaela Štellerová

Bc. Michaela Štellerová

Dentální hygienistka

Dentální hygienistka Míša vystudovala Dentální hygienistku na 3.LF Univerzity Karlovy a Zubního technika na SŠ i VOŠ. V oboru dentální hygieny má bohaté zkušenosti, pravidelně se vzdělává. Pochází z Vysočiny a tak miluje přírodu a hory a aktivní pohyb v ní. Ráda poznává nové lidi, práce ji nejvíce baví a motivuje, když od ní odcházejí spokojení pacienti se zářivým úsměvem. Volný čas nejraději tráví v přírodě či při sportu, hraje frisbee ultimate, plave a chodí ráda na boulder.

Tereza Pošíková, DiS.

Tereza Pošíková, DiS.

vrchní sestra

Zdravotní sestra Tereza vystudovala VOŠZ Suverenního řádu maltézských rytířů. Po absolutoriu pracovala jako sestra na jednotce intenzivní péče. Nabyté zkušenosti převedla do naší praxe, kde řídí provoz sester a zásobování a provozní záležitosti praxe. Baví jí práce s lidmi a je pro ní neustálou inspirací. Má ráda sport, který rekreačně provozuje, provádí sportovní masáže. Ráda vaří a zkouší různé kulinářské speciality.

Mira Kratochvílová

Mira Kratochvílová

Zubní instrumentářka

Asistentka Mirka v roce 2018 úspěšně dokončila kurz zubní instrumentářky. Pracovala u nás již během svého studia a získávala potřebnou praxi. Nejraději asistuje u chirurgických výkonů a implantací. Ráda čte, mezi její oblíbenou literaturu patří severské detektivky. Volný čas tráví s rodinou. Relaxuje v přírodě na procházkách s čivavou. Závodně běhá.

Sylvie Smrčková Milanová

Sylvie Smrčková Milanová

Zubní instrumentářka

Michal Šubr DiS.

Michal Šubr DiS.

Zubní instrumentář

Bc. Markéta Hatláková Jindrová

Bc. Markéta Hatláková Jindrová

Zdravotní sestra

Zdravotní sestra Markéta vystudovala Vysokou školu zdravotnickou, o.p.s v Praze. Specializuje se na asistenci u dentálního mikroskopu a implantací. Ráda se stará a komunikuje s pacienty. Ve svém volném čase se věnuje rodině, své početné smečce zvířecích mazlíčků, sportu, józe, cestování, vzdělávání, práci s těhotnými ženami a dobrovolnické činnosti. Nyní si setřička Markéta užívá mateřské dovolené.

Kateřina Drholcová

Kateřina Drholcová

Recepční

Anna Pavlíková

Anna Pavlíková

recepční