775 648 125

Náš tým

MUDr. Jakub Smrček

MUDr. Jakub Smrček

Vedoucí lékař

MUDr. Jakub Smrček promoval na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v červnu 2002 a poté nastoupil do soukromé praxe na Vinohradech. Zde získával první praktické zkušenosti, a dále se vzdělával na četných přednáškách a praktických kurzech, jak našich tak zahraničních odborníků v oboru. Průběžné kontinuální vzdělávání zůstalo i nadále samozřejmostí.

Další pracovní zkušeností byla praxe v soukromém zubním centru na Ortenově náměstí.
Pracovním zlomem v roce 2005 bylo založení svého soukromého zubního centra v Praze 1 a následné přestěhování a rozšíření na Prahu 9. Dr. Smrček tak založil v roce 2018 plnohodnotné Zubní centrum MUDr. Jakuba Smrčka se čtyřmi ordinacemi, recepcí, CBCT a veškerým zázemím.
Ve své soukromé praxi MUDr. Jakub Smrček nabízí svým pacientům komplexní péči na vysoké profesionální úrovni, lidský přístup a bezbolestné ošetření.

Za nejdůležitější disciplíny svého oboru považuje dentální hygienu a prevenci. Specializuje se zejména v estetice, protetické stomatologii a implantologii.

Od roku 2015 plně pracuje pod mikroskopem.

MUDr. Jakub Smrček spolupracuje s Orbit klubem, kde odpovídá na dotazy pacientů, dále přispívá svými články do různých časopisů a internetových magazínů.

Je členem odborné skupiny lékařů pracujících s mikroskopem- Promikro a členem Implantologického klubu ČR.

Ve svém volném čase se rád věnuje sportu-lyže, kolo, florbal, tenis a aktivnímu odpočinku, cestování.
MDDr. Valerie Arsentyeva

MDDr. Valerie Arsentyeva

lékař

MDDr. Eliška Niedermertlová

MDDr. Eliška Niedermertlová

lékař

Paní doktorka Eliška Niedermertlová absolvovala 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze v roce 2018. Již při studiu stážovala a asistovala na našem pracovišti, kde jste ji mohli vídat. Poté nastoupila do soukromého zdravotnického zařízení na stomatologické oddělení, kde stále působí. Od ledna 2020 pracuje nově také na naší klinice. Dále se vzdělává a ve svém volném čase se věnuje sportu, nejlépe zimním i letním aktivitám na horách.

MUDr. Roman Borovec

MUDr. Roman Borovec

Anesteziolog

MUDr. Roman Borovec promoval na lékařské fakultě University Karlovy v Hradci Králové v roce 1995. Po studiu nastoupil jako anesteziolog do Pardubické nemocnice, kde na částečný úvazek stále pracuje.
Od roku 2008 se věnuje provádění hlubokých sedací a analgosedací při stomatochrurgických výkonech.
Ve svém volném čase se věnuje cestování, jiu-jitsu, rekreačnímu běhu, amatérské archeologii

Bc. Michaela Štellerová

Bc. Michaela Štellerová

Dentální hygienistka

Dentální hygienistka Míša vystudovala Dentální hygienistku na 3.LF Univerzity Karlovy a Zubního technika na SŠ i VOŠ. V oboru dentální hygieny má bohaté zkušenosti, pravidelně se vzdělává. Pochází z Vysočiny a tak miluje přírodu a hory a aktivní pohyb v ní. Ráda poznává nové lidi, práce ji nejvíce baví a motivuje, když od ní odcházejí spokojení pacienti se zářivým úsměvem. Volný čas nejraději tráví v přírodě či při sportu, hraje frisbee ultimate, plave a chodí ráda na boulder.

Bc. Markéta Hatláková Jindrová

Bc. Markéta Hatláková Jindrová

Zdravotní sestra

Zdravotní sestra Markéta vystudovala Vysokou školu zdravotnickou, o.p.s v Praze. Specializuje se na asistenci u dentálního mikroskopu a implantací. Ráda se stará a komunikuje s pacienty. Ve svém volném čase se věnuje rodině, své početné smečce zvířecích mazlíčků, sportu, józe, cestování, vzdělávání, práci s těhotnými ženami a dobrovolnické činnosti. Nyní si setřička Markéta užívá mateřské dovolené.

Tereza Pošíková, DiS.

Tereza Pošíková, DiS.

vrchní sestra

Zdravotní sestra Tereza vystudovala VOŠZ Suverenního řádu maltézských rytířů. Po absolutoriu pracovala jako sestra na jednotce intenzivní péče. Nabyté zkušenosti převedla do naší praxe, kde řídí provoz sester a zásobování a provozní záležitosti praxe. Baví jí práce s lidmi a je pro ní neustálou inspirací. Má ráda sport, který rekreačně provozuje, provádí sportovní masáže. Ráda vaří a zkouší různé kulinářské speciality.

Mira Kratochvílová

Mira Kratochvílová

Zubní instrumentářka

Asistentka Mirka v roce 2018 úspěšně dokončila kurz zubní instrumentářky. Pracovala u nás již během svého studia a získávala potřebnou praxi. Nejraději asistuje u chirurgických výkonů a implantací. Ráda čte, mezi její oblíbenou literaturu patří severské detektivky. Volný čas tráví s rodinou. Relaxuje v přírodě na procházkách s čivavou. Závodně běhá.

Dagmar Shuyto

Dagmar Shuyto

Zubní instrumentářka

Asistentka Dáša úspěšně ukončila kurz zubní instrumentářky v prosinci 2018 v Plzni
Práce asistentky lékaře stomatologie ji velmi baví a zajímá se o ni i ve svém volném čase. Psychologie a divadlo jsou jejím velkým koníčkem.

Anna Pavlíková

Anna Pavlíková

recepční

Kateřina Drholcová

Kateřina Drholcová

Recepční