775 648 125

Dětský zubní lékař

Ošetřujeme samozřejmě i děti. Ze zkušenosti víme, že dětský zubní lékař se dnes hledá velmi obtížně. Ne každý zubní lékař přijímá děti.

Naším cílem je stát se Vaším rodinným zubním lékařem. Dětský pacient je zcela specifický, proto k ošetření Vašeho dítěte bude přistupovat dětský zubní lékař individuelně, s péčí a v příjemné atmosféře.
Snažíme se u dětí dbát hlavně na prevenci a ústní hygienu. Nabízíme dětskou zubní hygienu, fluoridaci, ošetření kazů zubů mléčných i stálých, extrakce zubů.Fluoridace zubů u dětí

Nabízíme účinný program fluoridace zubů na podporu prevence vzniku zubního kazu. Procedura fluoridace je velmi jednoduchá, rychlá a nestresující. Fluoridový gel je aplikován ve speciálním nosiči na jednu minutu na zuby dítěte. Je prokázáno, že takto krátká doba stačí k přestupu fluoridu sodného do povrchu skloviny, kde nastartuje remineralizační pochody. Sklovina zubů jak mléčných tak stálých se stává odolnější. Tyto aplikace se dají opakovat při každé prevenci, tedy dvakrát za rok. Cena jednorázové fluoridace zubů u dětí je jen 190Kč!

Ošetření dětí v analgosedaci

Pokud přeci jenom má Vaše dítko velký strach ze zubního ošetření a nenechá se ošetřit běžnou cestou, jsme schopni provézt kompletní vyšetření a sanaci dítěte v analgosedaci. Spolupracujeme s MUDr. Romanem Borovcem -anestesiologem. Ten dítě uspí a my jsme schopni v klidu pracovat a vše podrobně vyšetřit a provézt sanaci kazů popř. extrakce zubů. Po výkonu je dítě vzbuzeno a po 30min. relaxaci v čekárně odchází plně při vědomí. Toto ošetření je méně zatěžující než celková anestesie a máme s ním výborné zkušenosti.

Ortodoncie

Spolupracujeme s ortodontistou MUDr. Tomášem Hanzelkou a jsme tak schopni zajistit následnou ortodontickou péči.